T R A N S M I S J A     N A   Ż Y W O

YOUTUBE bazylika 2

 ********** 

  1. Dziękujemy parafianom za liczny udział w procesji Uroczystości Bożego Ciała, pomoc w tworzeniu ołtarzy, a także udekorowanie okien na trasie procesji. Przez najbliższy tydzień zapraszamy na nabożeństwa do NSPJ połączone z procesją wokół kościoła. Dzisiaj o godz. 15.00, a w pozostałe dni o 17.30 (we wtorek w ramach nowenny do MB Piekarskiej o godz. 17.00)
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła (w tym dniu przypada odpust sanktuaryjny).
  3. Serdecznie zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 30 lipca do 3 sierpnia br. Chętni mogą się zapisywać do 16. lipca w Centrum Pielgrzymkowym.
  4. Parafianom i Pielgrzymom życzymy dobrego wypoczynku w czasie wakacji i szczęśliwego powrotu do domu.
  5. Przez najbliższe miesiące niedzielna msza św. o 12.00 będzie transmitowana przez nasze archidiecezjalne Radio eM na 107,6 FM.
  6. Zachęcamy do skorzystania z propozycji kawiarenki "W Ogrodzie Anioła", która oferuje ciasta, kawę, lody oraz zimne napoje. Kawiarenka czynna w niedziele od godz. 10.00-16.00 oraz w tygodniu od 8.30-13.00.

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium składamy serdeczne Bóg zapłać!
Zachęcamy do lektury miesięcznika "Z Piekarskich Wież" oraz „Gościa Niedzielnego”.
Uczestnikom Eucharystii życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.
Szczęść Boże!

2019 kalendarium

adoruj

facebook znajdz nas

  

buduj z nami