Ogłoszenia Parafialne

18-10-2020.

 

  • W związku z najnowszymi obostrzeniami sanitarnymi, w naszej Bazylice może przebywać jednorazowo najwyżej 200 osób.
  • Witamy w naszej Parafii o. Sylwestra Maćkiewicza ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, który wygłosi do nas Słowo Boże, a przed kościołem będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.
  • Zachęcamy do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, podczas których w tym tygodniu będziemy się modlić szczególnie za misje i misjonarzy.
  • Od początku pandemii, po naszych domach i rodzinach, peregrynuje kopia Cudownego Obrazu Matki Bożej Piekarskiej – Lekarki Chorych. Prosimy, by chętni do przyjęcia Obrazu zgłosili się w zakrystii i wpisali do specjalnej Księgi Peregrynacji. Obraz można zabrać do domu na jeden dzień, po mszy św. wieczornej i następnego dnia przynieść przed różańcem.
  • Przed kościołem można nabyć stroiki na groby wykonane przez wolontariuszy, które jednocześnie wspierają naszą Ochronkę.
  • W Centrum Pielgrzymkowym można złożyć podpis pod projektem ustawy: „TAK dla rodziny, NIE dla gender”.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na misje, składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.