Ogłoszenia Parafialne

10-11-2019.

 

  • W poniedziałek, w Święto Niepodległości, o godz. 10.00 zapraszamy do Bazyliki na mszę św. w intencji Ojczyzny. Władze naszego miasta zapraszają mieszkańców do kościoła w Szarleju na mszę św. o godz. 16.00, po której nastąpi przemarsz z asystą wojskową pod pomnik w Parku Wolności.
  • Spotkanie Koła Radia Maryja odbędzie się w środę po mszy św. o godz. 8.00.
  • Także w środę, 13. dzień miesiąca, po mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo maryjne z modlitwą różańcową o uzdrowienie duszy i ciała oraz błogosławieństwem lourdzkim Najświętszym Sakramentem.
  • Katecheza dorosłych oparta na Piśmie Świętym (tzw. lectio divina), odbędzie się w piątek po mszy św. wieczornej w auli.
  • Kolekta przyszłej niedzieli, tzw. kopertowa będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii: na ogrzewanie naszych obiektów parafialnych.

 

Za złożone dzisiaj ofiary, także przed kościołem na Pomoc Kościołowi w Potrzebie, składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i innych czasopism religijnych.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.