Ogłoszenia Parafialne

21-02-2021.

 

  • Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: Drodze Krzyżowej – w piątki w Bazylice o 17.15 (dla dzieci o 16.00), w soboty na Kalwarii (początek o 10.45 na Rajskim Placu) i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym – w niedziele o 15.00.
  • We wtorek o 16.15 odbędzie się koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu zespołu „Piekarskie Klachule”.
  • W sobotę swoje urodziny obchodzi ks. Wojciech Dytko. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundusz Misyjny. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się kiermasz misyjny. Do nabycia będą pamiątki z różnych stron świata, a dochód zostanie przeznaczony na wsparcie misjonarzy.
  • W tym roku, w miejsce rekolekcji wielkopostnych, od 13. do 20. czerwca odbędą się misje parafialne, które będą bezpośrednim przygotowaniem do Jubileuszu 125-lecia poświęcenia naszej Kalwarii. W Centrum Pielgrzymkowym oraz w kancelarii parafialnej można nabyć bogatą w treść i ilustracje książkę-album o historii Kalwarii Piekarskiej.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na tzw. jałmużnę postną składamy serdeczne Bóg zapłać!

Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.