Kancelaria Parafialna

Jest czynna:

 

poniedziałek   8.30-10.00 oraz 15.00-17.00

wtorek   8.30-10.00 oraz 15.00-17.00

środa   15.00-17.00

czwartek   8.30-10.00 oraz 15.00-17.00

piątek   8.30-10.00 oraz 15.00-17.00

sobota   8.30-10.00

 

 

tel. 32 287 22 70

 

 

 

Zamawianie Intencji indywidualnych 

 

W kancelarii parafialnej (gdy chodzi o wyznaczenie konkretnej daty odprawienia Mszy św.) lub w Centrum Pielgrzymkowym (gdy Msza św. może być odprawiona w dowolnym terminie, któy nie jest określany w momencie zamawiania intencji).

 

W październiku dokonuje się rezerwacji terminów mszy na kolejny rok kalendarzowy

 

W momencie rezerwacji pracownik kancelarii zapisuje nazwisko oraz telefon kontaktowy osoby zamawiającej Mszę świętą, aby w razie przyczyn leżących po stronie parafii powiadomić o zmianie terminu lub godziny odprawienia danej Mszy świętej.

 

Konieczne jest potwierdzenie przez osobę zamawiającą mszę, iż zarezerwowane terminy intencji są aktualne. Intencje w kancelarii parafialnej należy potwierdzić miesiąc przed wyznaczonym terminem. Intencje, które nie zostaną potwierdzone w wyznaczonym terminie uznaje się za wolne na 14 dni przed wyznaczoną datą Mszy świętej, a w ich miejsce wpisuje się intencje bezterminowe, oczekujące jeszcze na odprawienie.

 

PRACOWNIK KANCELARII NIE JEST ZOBOWIĄZANY DO TELEFONICZNEGO PRZYPOMNIENIA O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ OSTATECZNYM TERMINIE POTWIERDZENIA REZERWACJI.

 

W momencie potwierdzenia terminu Mszy św. prosimy o złożenie ofiary, która jest przekazywana na utrzymanie parafii (budynku kościelnego, duszpasterzy i służby kościelnej).

 

JEŚLI W NAJBLIŻSZYM CZASIE OBCHODZISZ WAŻNE WYDARZENIE

I PRAGNIESZ BOGU DZIĘKOWAĆ ZA OTRZYMANE ŁASKI,

POMYŚL ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ, BY ZAREZERWOWAĆ TERMIN MSZY ŚWIĘTEJ!

 

 

Zamawianie Intencji zbiorowych (wieczystych) 

 

W kancelarii parafialnej oraz w centrum pielgrzymkowym można wpisać osoby żywe oraz zmarłe do tzw. Złotej Księgi. Msza święta zbiorowa (wieczysta)  w intencjach zapisanych w tej księdze odprawiana jest w każdą sobotę o godz. 6.30.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.