Nabożeństwa w tygodniu

Różaniec

17.30 

(w październiku 17.15)

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego 

codziennie 15.00

 

Godzina Święta (adoracja Najświętszego Sakramentu)

czwartek 17.00

 

Nieustająca nowenna do Matki Bożej Piekarskiej

wtorek 17.00 (transmisja online na kanale youtube bazyliki)

 

 

Prośby i podziękowania za wstawiennictwem Matki Bożej można składać do skarbony umieszczonej przy ostatnim filarze z prawej strony nawy głównej. Są one wyjmowane bezpośrednio przed nabożeństwem, tj. ok. godz. 16.15. Istnieje także możliwość złożenia karteczki z intencją w zakrystii.

Należy pamiętać, iż nowenna to nie koncert życzeń, dlatego prosimy, aby treść intencji polecanych za pośrednictwem Pani Piekarskiej była jasna i konkretna. Kapłan prowadzący nabożeństwo często swobodnie modyfikuje treść intencji zapisanych na karteczkach, aby ich odczytywanie nie było zbyt monotonne. Czas przeznaczony na odczytywanie intencji jest ograniczony z uwagi na transmisję radiową, co może spowodować, że w danym dniu nie wszystkie intencje zostaną wypowiedziane na głos. Niemniej jednak każde podziękowanie i prośba zostaje włączone do modlitwy zanoszonej przez kapłana podczas Mszy świętej o godz. 18.00. 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.