Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22-09-2019.

 

  • Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek po mszy św. wieczornej, rodziców dzieci pierwszokomunijnych – w czwartek po mszy św. wieczornej, a Parafialnej Rady Duszpasterskiej – w piątek po mszy św. wieczornej.
  • W czwartek o godz. 17.00 w Domu Katechetycznym będą przyjmowane zapisy dzieci do Wczesnej Komunii Świętej.
  • W piątek o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji Zespołu Charytatywnego. Po mszy św. odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy także osoby chcące się zaangażować w posługę charytatywną przy naszej parafii.
  • W sobotę odbędzie się pielgrzymka mieszkańców Chorzowa do naszego Sanktuarium; msza św. o godz. 16.00.
  • W gablotce znajduje się informacja o bezpłatnych profilaktycznych badaniach jelita grubego.

 

Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Można też nabyć najnowszy numer „Z Piekarskich Wież”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.